Wybierz region

Wybierz miasto

  Hutnik z Lechią o pietruszkę?

  Autor: Żuk

  2000-05-30, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Gazeta Krakowska

  W 25 minucie meczu Hutnika z Koroną Kielce napastnik Hutnika Andrzej Białek otrzymał podanie z głębi pola, podbił piłkę głową, ograł Sitkę, Heinricha i popędził na bramkę gości.

  W 25 minucie meczu Hutnika z Koroną Kielce napastnik Hutnika Andrzej Białek otrzymał podanie z głębi pola, podbił piłkę głową, ograł Sitkę, Heinricha i popędził na bramkę gości. Dryblingiem zwiódł Mariusza Mucharskiego i strzałem do pustej bramki zdobył drugiego gola dla gospodarzy.
  Oto co mówił po zakończonym meczu:

  - Nie wiem od kogo dostałem piłkę, zrobiłem zwód w prawo i uwolniłem się od obrońcy, uderzyłem prawą nogą i piłka wpadła do siatki.

  - Korona nie była chyba wymagającym rywalem?

  - Rzeczywiście, piłkarze z Kielc nie byli zbyt wymagający. Ale pomógł nam w odniesieniu zwycięstwa fakt, że szybko zdobyliśmy pierwszą, później drugą bramkę. Był to bowiem mecz do pierwszej bramki i gol zdobyty w 19 min. ustawił dalszy przebieg pojedynku. Takie były przedmeczowe założenia i to nam się udało w stu procentach zrealizować.

  - Macie ostatnio dużą dawkę meczów.

  - Kolejny czeka nas w środę w Opocznie z Ceramiką. Gramy więc właściwie co trzy dni, w rytmie środa-sobota. Szkoda, że mimo dobrej gry nie wzbogaciliśmy się o komplet punktów, bo nawet ani jednego nie przywieźliśmy z Tarnobrzega, choć zaprezentowaliśmy się nieźle.

  - Jak ocenia Pan szanse na utrzymanie się Hutnika w drugiej lidze?

  - Bardzo ważne będą najbliższe cztery mecze z pięciu, jakie zostały nam do końca rozgrywek. Myślę, że ostatni z Lechią Gdańsk będzie już o ,pietruszkę", gdyż wcześniej zapewnimy sobie utrzymanie w lidze. Ale gdyby stało się inaczej, to kibice będą mieli dodatkowe emocje.

  Sonda

  Jak często odwiedzasz nasz serwis?

  • jestem pierwszy raz (46%)
  • od czasu do czasu (32%)
  • codziennie (22%)