Wybierz region

Wybierz miasto

  Kuba nie wrócił

  Autor: KF

  2000-05-27, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Gazeta Krakowska

  Przez całą noc i cały dzień trwały wczoraj poszukiwania 13-letniego Jakuba P. z Szynwałdu (powiat tarnowski). Chłopak wyszedł z domu, wraz z kolegą z klasy Krzysztofem K., do pobliskiego lasu.

  Przez całą noc i cały dzień trwały wczoraj poszukiwania 13-letniego Jakuba P. z Szynwałdu (powiat tarnowski). Chłopak wyszedł z domu, wraz z kolegą z klasy Krzysztofem K., do pobliskiego lasu. Kolega znalazł się jeszcze tego samego dnia cały i zdrowy, Kuba natomiast nie wrócił na noc do domu.

  Krzysztof K. twierdzi, iż z Kubą rozstał się niedaleko jego domu, ale postanowił on jeszcze wrócić do lasu pomimo późnej pory. Dla ojca zaginionego chłopaka jest to zastanawiające, gdyż - jak twierdzi - syn bał się lasu i na pewno sam by się tam nie wybrał.
  Wczoraj 120 osób przeczesywało lasy szynwałdzkie i trzemeskie. Niestety do wieczora dziecka nie znaleziono. Rodzina nie potrafi podać powodu nagłego zniknięcia syna. Jakub miał ostatnio wprawdzie problemy w szkole, ale był uczniem zdolnym i na pewno poradziłby sobie z zaliczeniem materiału. W domu nie miał żadnych problemów, najmłodszy z sześciorga rodzeństwa, był traktowany bardzo dobrze.

  Sonda

  Jak często odwiedzasz nasz serwis?

  • jestem pierwszy raz (46%)
  • od czasu do czasu (32%)
  • codziennie (22%)