Wybierz region

Wybierz miasto

  Wisła jedzie do Warszawy

  Autor: (BAT)

  2000-05-12, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Gazeta Krakowska

  Dziś rozegrane zostaną rewanżowe mecze półfinałowe piłkarskiego Pucharu Polski. W Warszawie przy ulicy Konwiktorskiej Polonia zmierzy się z Wisłą. Mecz lidera ekstraklasy z aktualnym jeszcze mistrzem Polski zapowiada ...

  Dziś rozegrane zostaną rewanżowe mecze półfinałowe piłkarskiego Pucharu Polski. W Warszawie przy ulicy Konwiktorskiej Polonia zmierzy się z Wisłą.
  Mecz lidera ekstraklasy z aktualnym jeszcze mistrzem Polski zapowiada się pasjonująco. Przed tygodniem, przy Reymonta, Biała Gwiazda zwyciężyła 2:1 w dosyć szczęśliwych okolicznościach; wykorzystując karnego podyktowanego już w przedłużonym czasie gry. Jednakże przełamała fatalną passę w konfrontacjach z Czarnymi Koszulami (od marca 1999: 1:3, 2:3, 1:2 w lidze oraz 0:3 i 2:2 w Pucharze Ligi). Może więc teraz Wisła rozpocznie serię triumfów w spotkaniach z Polonią?
  W jakim składzie wystąpią dziś krakowianie? Na pewno nie zagrają kontuzjowany Bogdan Zając i ,odpoczywający" za żółte kartki Marek Zając. Do Warszawy nie pojechali też Niciński i Jop. Do dyspozycji jest natomiast Węgrzyn.
  - Właśnie Kaziu oraz zawodnicy, którzy grali w sobotę w Łodzi będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu - stwierdził drugi trener wiślaków, Andrzej Iwan.
  Iwan jest optymistą: - Myślę, że pod względem wyszkolenia indywidualnego mamy lepszych zawodników. Dlatego liczę, że dzięki inwencji chłopaków, ich zdolnościom improwizacyjnym przeważymy szalę na naszą stronę.

  Sonda

  Jak często odwiedzasz nasz serwis?

  • jestem pierwszy raz (46%)
  • od czasu do czasu (32%)
  • codziennie (22%)