Wiele różnych imprez sportowych zaplanowano z okazji 60-lecia powstania Nowej Huty, ale przede wszystkim w tradycyjnych dyscyplinach. Po raz pierwszy odbędą się natomiast zawody w biatlonie, a dokładniej w jego ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wiele różnych imprez sportowych zaplanowano z okazji 60-lecia powstania Nowej Huty, ale przede wszystkim w tradycyjnych dyscyplinach. Po raz pierwszy odbędą się natomiast zawody w biatlonie, a dokładniej w jego specyficznej odmianie.


W niedzielę, 30 sierpnia, odbędzie się I Nowohucki Biatlon Rowerowy. Zmagania odbywać się będą w pobliżu stadionu Hutnika, na którym będzie start i meta. Trasa będzie wiodła przez Mogiłę, Pleszów i Kujawy. Strzelanie na obiekcie LOK w Pleszowie. W zawodach mogą wystartować kobiety i mężczyźni, a rywalizacja toczyć się będzie w dziewięciu kategoriach. Zależnie od wieku do pokonania będzie od 10 km do 22 km. Prawo udziału mają zawodnicy licencjonowani i nie licencjonowani, powyżej 14 lat, którzy odbyli strzelanie szkoleniowe z broni sportowej kbks, przeprowadzone przez organizatora imprezy. Zawodnicy spoza Krakowa będą mogli wziąć udział w szkoleniu strzeleckim w dniu zawodów.
Zgłoszenia - Cyclo-Centrum (Kraków, ul. Wileńska 3), FHU Elmar (os. Piastów 60), Głos Tygodnik Nowohucki (al. Jana Pawła II 232, NCK). Informacje i regulamin: www.elmar.interial.pl, www.cyclocentrum.pl.

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!