W Gaboniu k. Starego Sącza z wyziębienia zmarł 79-letni mężczyzna. Do tragedii doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 79-letni, samotnie mieszkający mężczyzna przechodził w swoim gospodarstwie z sutereny do domu. Idąc przez podwórze najprawdopodobniej poślizgnął się lub zasłabł i upadł. Stracił przytomność, bądź nie miał dość sił, żeby się podnieść.

Mężczyznę znaleźli w poniedziałek rano jego krewni. Wezwana została karetka pogotowia. Niestety na ratunek nie było już szans.

Jak informuje nowosądecka policja, 79-latek zmarł najpewniej na skutek wychłodzenia organizmu. W nocy w Beskidzie Sądeckim temperatura spadła poniżej zera stopni Celsjusza, występowały intensywne opady śniegu i wiał silny wiatr.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!