Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Olimpia Beskid Nowy Sącz - MKS Lublin: o krok od sensacji [ZDJĘCIA]

Daniel Weimer
W kończącym 7. kolejkę meczu superligi piłki ręcznej kobiet Olimpia/Beskid przegrała po zaciętym meczu z drużyną broniącą tytułu mistrzyń Polski.

Olimpia Beskid Nowy Sącz - MKS Lublin 27:29 (13:16)

Bramki: Dubajova 6, Gadzina 5, Maślanka 5, Płachta 2, Leśniak 2, Szczecina 2, Rączka 2, Olszowa 2, Figiel 1 - Rola 7, Małek 4, Skrzyniarz 4, Wojtas 4, Konsur 3, Majerek 3, Gęga 2, Niestsiaruk 1, Mihdaliova 1.

Pierwsza połowa oraz początek gry po przerwie nie zapowiadały dramatycznej końcówki. Faworytki utrzymywały kilkubramkową przewagę, kontrolując przebieg wydarzeń na parkiecie. Tymczasem sądeczanki w 44 min odrobiły czterogolową stratę, doprowadzając do wyniku 19:21.

Na 60 sek. przed końcem przewaga lublinianek stopniała do jednego trafienia. To jednak do nich należało ostatnie słowo, ale za ambicję miejscowe zasłużyły na gromkie brawa.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0