Małopolska Liga Juniorów Starszych: Juniorzy Sandecji górą w debrach

Jak zawsze mecze pomiędzy juniorami Sandecji i Dunajca wywołują duże emocje wśród zawodników i kibiców. Tak było i tym razem. Samo spotkanie było bardzo ciekawe i zakończone zwycięstwem młodzieży znad Kamienicy.

Sandecja Nowy Sącz – Dunajec Nowy Sącz 3-2 (1-2)
Bramki: W. Nowak, Wawruszczak, Ryś – Kurowski, Migacz.
Sandecja: Kociołek – M. Nowak (65 Ryś), Waruszczak, Kołdras (70 Jankoś), Garwol, Wojtarowicz (46 Dyląg), D. Potoniec, J. Potoniec (46 Cempa), Maślanka, Smoleń, W. Nowak (85 Hajduk).
Dunajec: Hyclak – Piszczek, Jawor, Niemas, Mituś, Obrzut (46 Kliś), Iwański, Migacz, Kurowski (75 Lis), Doborz, Banach (60 Rosiek).
W pierwszej połowie drużyna gości zaskoczyła Sandecję szybki atakami obejmując prowadzenie 2-1. Po zmianie stron biało czarni zaatakowali i już na początku drugiej połowy po szybkiej akcji wyrównali. Później gra się zaostrzyła, ale mecz był ciekawy do końca zakończony zwycięstwem. Dzięki kompletowi punktów juniorzy Sandecji zajmują drugie miejsce w tabeli, a prowadzi Hutnik Kraków. Dunajec jest na siódmej pozycji. Do końca rozgrywek zostało jeszcze sześć kolejek spotkań.