Mieszkańców Małopolski rano przywitała cienka warstwa śniegu. Przez cały dzień w Małopolsce zachmurzenie będzie duże. Może padać śnieg. Temperatura maksymalna 0 st. C. Czekamy na Wasze zdjęcia pierwszego ataku zimy w Małopolsce. Jesienny śnieg spadł w Małopolsce. Czekamy na Wasze zdjęcia! Przysyłajcie nam ośnieżone ogrody, domy i ulice! Piszcie e-maile na adres internet@gk.pl! Czekamy na informacje o opadach i utrudnieniach na drogach. Galeria jest stale aktualizowana.


Z regionu

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kecaj (gość)

pilne LAMPY ŚWIECĄ ZA WIDOKU zero oszczędności.
A dziennikarzyny zajmują się takimi bzdurami jak śnieg.

Tok_76 (gość)

Masakra, a niedawno jeszcze była taka piękna jesień:
http://www.odkryjmalopolske.pl/jesien-w-malopolsce_.html Myślicie, że jeszcze taka jesień wróci?

gość (gość)

Niesamowite. Zimy nie było już chyba od końca XX wieku, a tu nagle zima, a w zasadzie jesień zaskoczyła wszystkich. Jakie to fascynujące.

kierowca (gość)

Łabowa krajowa droga krajowa 75 hehe ciekawe gdzie zasypana bo ja przejezdzałem dzisiaj i nic nie widziałem.Zdjęcie 36

wszedł z ciekawości (gość)

dziennikarze nie umieją robić dobrych zdjęć (przykład drugie zamazane jakby co dopiero aparat kupił) więc dobrze że proszą czytelników może ten portal się kiedyś odbije od dna

Staś (gość)

Sami sobie przysyłajcie i piszcie! Co to ma być? Dziennikarstwo? Ruszcie tyłki i zróbcie jakiś ciekawy, z ładnymi zdjeciami,, reportaż z ośnieżonego Krakowa.