W sobotę, 17 grudnia około godziny 3:45 w nocy na rondzie Kocmyrzowskim doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Jadący samochód dostawczy z nieustalonych przyczyn wypadł z jezdni i dachował. Na szczęście nikt nie został ranny.

Na miejsce zdarzenia natychmiast udały się 3 zastępy strażaków, policja oraz pogotowie torowe. Strażacy ustawili samochód na kołach przy użyciu specjalistycznego dźwigu oraz zlikwidowali wyciek płynów eksploatacyjnych.

Niestety, w wyniku dachowania samochodu uszkodzony został system sterujący sygnalizacją świetlną na rondzie Kocmyrzowskim. Kierowcy i piesi muszą liczyć się z utrudnieniami oraz zachować szczególną ostrożność w czasie poruszania się przez rondo.

Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Smokod (gość)

Drodzy KODomici. Zginęli nasi koledzy wracający z manify pod Wawelem. Wszystkich 7 (siedmiu). Łączymy się w głembokim bulu z towarzyszkami żonami i kochankami. Cześć ich pamięci.