W minioną niedzielę w Parku Strzeleckim odbyła się Nowosądecka Wystawy Psów Rasowych zorganizowanej przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Nowym Sączu. Przyjechali wystawcy z Polski, Węgier, Austrii, Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji i Niemiec. Na wystawie zaprezentowało się prawie 600 psów.

Zobacz także: Festiwal Karpaty Offer 2011: 'Tańczące Fontanny' na finał [ZDJĘCIA]Podczas wystawy można było podziwiać psy myśliwskie, pasterskie, ratownicze, zaprzęgowe, wyścigowe, stróżująco-obronne, służbowe wykorzystywane na potrzeby wojska, policji, służb celnych, psy reprezentacyjne i do towarzystwa oraz te hodowane w celach terapeutycznych.

Na koniec sądeczanie mogli podziwiali najlepszych z najlepszych w pokazie „Best in show”. Nowosądecka Wystawa Psów Rasowych zaliczana jest do jednych z najlepszych i liczących się imprez w kraju.

Ostre, kontrowersyjne, zabawne. Czytaj blogi Przemka Franczaka i Pawła Zarzecznego

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać. Rozmowy w cztery oczy

Mieszkania Kraków. Zobacz nowy serwis!


Codziennie rano najświeższe informacje z Nowego Sącza prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!