Marcelina Szkaradek zebrała najgorętsze brawa widowni Marcelina Szkaradek zebrała najgorętsze brawa widowni

Marcelina Szkaradek zebrała najgorętsze brawa widowni (© Stanisław Śmierciak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Fundacja Sursum Corda zaprosiła sądeczan do reprezentacyjnej sali ratusza ma koncert najmłodszych artystów.

Impreza ma już kilkuletnie tradycje i jest organizowana pod hasłem "Dzieci dzieciom". Przychodzący nie wykupują biletów, ale proszeni są o dobrowolne datki na działalność statutową sądeckiej fundacji. Sursum Corda prowadzi bardzo szeroko zakrojoną działalność na rzecz dzieci. Jej wolontariuszami jest kilkaset młodych osób nie tylko z Nowego Sącza.

Tym razem w styczniowy wieczór do ofensywy o każdy grosz dla chorych i potrzebujących pomocy rówieśników ruszyli chłopcy i dziewczęta z Autorskiej Szkoły Pianistycznej Ludmiły Bas. Dzieci, które już potrafią pięknie grać . Motywem przewodnim koncertu były piosenki z filmu "Akademia Pana Kleksa". Nie zabrakło też kolęd i utworów muzyki klasycznej, w tym Chopina i Beethovena.

Najmłodsza pianistka miała 4-latka i nie odczuwała tremy. Najgorętsze oklaski publiczności zebrała 12-letnia Marcelina Szkaradek.

Skarbonki przy wejściu do ratuszowej sali zapełniły się bardzo szybko.

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!