Polska - Czarnogóra 2017. Trwają eliminacje do MŚ 2018 w piłce nożnej. W niedzielę, 8 października Polacy zmierzą się z reprezentacją Czarnogóry. Mecz będą śledzić miliony osób - na PGE Narodowym w Warszawie, w pubach, restauracjach i przed telewizorami. Pokażcie nam jak kibicujecie i wyślijcie zdjęcia!

Polska - Czarnogóra 2017. Ty też kibicujesz biało-czerwonym? Pokaż nam jak i gdzie! Czekamy na Wasze zdjęcia, relacje i filmiki, które znajdą się w naszej galerii!
  • Przyślij je na adres internet@gk.pl;
  • Wyślij za pomocą Facebooka: Dzieje się w Krakowie
  • Wpisz komentarz na forum pod artykułem;Polska ma już za sobą dziewięć meczów eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Siedem z nich zakończyło się dla Polaków zwycięstwem, jeden remisem, a jeden porażką. Biało-czerwoni nadal są liderem grupy E.

Pokażcie nam jak kibicujecie, lub będziecie kibicować podczas dzisiejszego meczu Polska - Czarnogóra! Czy to w domu, czy w pubie, czy też może na świeżym powietrzu. Kibicować można wszędzie!

Polska Czarnogóra 2017 Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Czarnogóra Na Żywo, Online


W niedzielę 8 października na Stadionie Narodowym w Warszawie polska reprezentacja zmierzy się z Czarnogórą. Mecz rozpocznie się o godz. 18. Gdzie będzie można obejrzeć transmisję z meczu Polska - Czarnogóra? Mecz obejrzymy w Polsacie oraz Polsacie News. Czy będziemy mogli zobaczyć mecz Polska - Czarnogóra w Internecie online? Spotkanie Polska - Czarnogóra będziemy mogli zobaczyć w serwisie Ipla.

Polska Czarnogóra 2017 Transmisja. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Czarnogóra Na Żywo, Online


Źródło: TVN24

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!