Robbie Williams zapowiedział swoją długo oczekiwaną, stadionową trasę koncertową, w ramach której miał wystąpić w Warszawie na PGE Narodowym 13 sierpnia 2017 r. Koncert został jednak odwołany - publikujemy oświadczenie organizatora.

"Z wielkim żalem i smutkiem firma Live Nation informuje, że z powodu niezależnych od artysty problemów logistycznych i technicznych, koncert przewidziany na 13 sierpnia 2017 na warszawskim PGE Narodowym został odwołany.

Każda osoba, która zakupiła bilet będzie mogła:

1. ubiegać się o całkowity i natychmiastowy zwrot pieniędzy

2. wymienić zakupiony bilet na koncert w Pradze 19 sierpnia 2017 roku lub koncert w Budapeszcie 23 sierpnia 2017 roku oraz otrzymać zwrot 30% kwoty od zakupionego pierwotnie biletu.

Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, mogą dokonać zwrotu w punktach już od dnia dzisiejszego (19 grudnia 2017). Prosimy o zabranie ze sobą biletu oraz paragonu fiskalnego.

Zwrot biletów możliwy do 31 stycznia 2017 roku."


Całość oświadczenia TUTAJZ okazji otrzymania prestiżowej nagrody BRITs Icon Award Robbie zaprezentuje niepowtarzalne show w hali Troxy w Londynie. Nagroda jest najwyższym wyróżnieniem przyznawanym przez BRIT Awards, wcześniej jej laureatami byli jedynie Elton John i David Bowie. Nagroda jest przyznawana tylko artystom, którzy mają trwały wkład w krzewienie kultury brytyjskiej, będąc jednocześnie uznaniem ich najwyższych osiągnieć w dziedzinie muzyki.

Bilety wejdą do sprzedaży 11 listopada o godzinie 11.00 na RobbieWilliams.com i www.LiveNation.pl. Ekskluzywna, trwająca 48 godzin przedsprzedaż biletów da fanom subskrybujących newsletter Robbiego Williamsa dostęp do biletów przed rozpoczęciem ogólnej sprzedaży.


Zobaczcie też: Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncertyJeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl


Koncerty w Polsce

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Paweł (gość)

po prostu w Warszawie sprzedano zaledwie kilkadziesiąt ( max kilkaset) biletów i musieli odwołać żeby się nie ośmieszać ;

Tomasz (gość)

Uwaga na bilety zakupione przez Ticketmaster . Firma nie zwraca całości kwoty. Próbują naciągać ludzi nie zwracając kosztów obsługi. ... Walczcie o swoje i nie dajcie się złodziejom.

joa (gość)

Jak usłyszał o mądrości Petrusa to dał spokój. Rychu P. przepisał majątek na żonę, by się nie czepiali skąd go ma a następnie tą żonę zaczął zdradzać. No mistrzostwo świata w głupocie!

lol (gość) (sdf)

Jeśli płatność była gotówką, to idziesz po prostu z biletem (który sam w sobie też jest dowodem), albo przy płatności kartą, potwierdzenie z konta bankowego, które każdy sobie może wydrukować.

Lecner (gość)

Ja tego nie rozumiem,Robbie wystąpi w Pradze,Budapeszcie a w Warszawie nie?Komunikat o odwołaniu koncertu jest bardzo lakoniczny i niczego nie wyjaśnia!
Czy ktoś wie ,co się stało.?Może teraz wszyscy nas omijają łukiem?

arachnofolog (gość)

wydymali naszych haha ,mogli dac wieksze ceny ;) pewnie bilety slabo szły bo jest praga np bez bydła