Damian Gromala, student marketingu, w tym roku jako wolontariusz uczestniczył w Wystawie Światowej EXPO-Asana w Kazachstanie Damian Gromala, student marketingu, w tym roku jako wolontariusz uczestniczył w Wystawie Światowej EXPO-Asana w Kazachstanie

Damian Gromala, student marketingu, w tym roku jako wolontariusz uczestniczył w Wystawie Światowej EXPO-Asana w Kazachstanie (© Arch. Damiana Gromali)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Damian Gromala, student marketingu, ma cztery dni, żeby uzbierać 3 tys. zł i wylecieć do Pakistanu na Międzynarodowy Szczyt Młodzieżowy.

Sądeczanin znalazł się w gronie 150 delegatów, którzy mają szansę uczestniczyć w 1. Międzynarodowym Szczycie Młodzieżowym w Lahaur w Pakistanie. Został wybrany spośród ponad 3200 kandydatów z całego świata.

- Dowiedziałem się, że w Pakistanie będzie organizowane spotkanie młodych ludzi, którzy chcą wspomagać działania na rzecz osiągnięcia pokoju, rozwoju efektywnej edukacji i idei zrównoważonego rozwoju - mówi Damian Gromala, student trzeciego roku marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. - Postanowiłem wysłać zgłoszenie i się dostałem.

Szczyt odbędzie się w dniach 6-12 listopada. 23-latka z Nowego Sącza nie stać jednak na samodzielne sfinansowanie biletu lotniczego do Pakistanu. Dlatego postanowił poprosić o pomoc innych i zorganizował zbiórkę na portalu Zrzutka.pl.

- Szczyt ma na celu przełamanie istniejących barier i stereotypów oraz określenie obecnej sytuacji w kontekście zagrożenia i walki z terroryzmem - podkreśla sądeczanin. - Dla mnie to okazja do zdobycia kolejnych doświadczeń i jeszcze większe zaangażowanie się w wolontariat.

Absolwent sądeckiego „Elektryka” może pochwalić się już sporym doświadczeniem międzynarodowym. Uczestniczył w wielu projektach dotyczących różnych sfer życia. Był m.in. wolontariuszem podczas Wystawy Światowej EXPO-Astana 2017 w Kazachstanie.

- Liczę, że uda mi się wyjechać do Pakistanu, a po powrocie do Polski rozpowszechnić pozytywne rezultaty, które wypracujemy z młodzieżą z całego świata podczas szczytu - dodaje sądeczanin.

Żeby pomóc Damianowi Gromali zdobyć pieniądze na bilet lotniczy wystarczy wejść na stronę [KLIKNIJ] i wpłacić dowolną kwotę.

WIDEO: Co Ty wiesz o Krakowie?

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Edmund (gość)

Wysłał zgłoszenie... Student marketingu... A pieniędzy niema....
Do pracy idź, zarobisz, i pojedziesz. Biedaku.