Sobota 26 września będzie szczególnym dniem dla WKS Wawel. Wtedy bowiem nastąpi kulminacja obchodów jubileuszu 90-lecia krakowskiego klubu. - Na godzinę szesnastą zaplanowano mszę w kościele Misjonarzy przy ulicy Lea - ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Sobota 26 września będzie szczególnym dniem dla WKS Wawel. Wtedy bowiem nastąpi kulminacja obchodów jubileuszu 90-lecia krakowskiego klubu. - Na godzinę szesnastą zaplanowano mszę w kościele Misjonarzy przy ulicy Lea - mówi prezes Wawelu, Edward Stawiarz. - Natomiast na godzinę siedemnastą trzydzieści, w naszej hali sportowej, początek okolicznościowej, jubileuszowej akademii. Połączonej ze spotkaniem wszystkich, którym nasz klub jest bliski.


Jubileuszowe obchody trwają od początku roku. Swoje zawody mieli już młodzi piłkarze, strzelcy, lekkoatleci oraz specjaliści od biegów na orientację. Na początku września okolicznościowy turniej planują zorganizować siatkarze. - Niestety, nie udało się nam doprowadzić do meczu piłkarskiego z mistrzem Polski, czyli z Wisłą - stwierdza prezes Stawiarz. - Wypadły też z kalendarza jubileuszowego spadochronowe mistrzostwa Polski. Cóż, z finansowania zawodów wycofało się MON, a nam nie udało się zgromadzić potrzebnych środków. Szkoda, gdyż każdorazowe spadochronowe zmagania cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem krakowian.

Szefostwo Wawelu zwraca się też do byłych i obecnych zawodników, trenerów i działaczy - chcących wziąć udział we wrześniowej akademii jubileuszowej - o kontakt z klubem, w terminie do 10 września br. Telefonicznie - (012) 637 06 45 lub mailowo - biuro@wawel-klub.pl. - Chcielibyśmy, żeby na akademii i na spotkaniu pokoleń po prostu był tłok - kończy Edward Stawiarz. - I tak chyba będzie, bo już od dłuższego czasu odbieramy wiele zapytań dotyczących klubowego jubileuszu. Poza tym w druku jest okolicznościowe wydawnictwo, nie zabraknie też innych jubileuszowych pamiątek.

Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!