Spad Bau

avatarSpad Bau

Nowy Sącz
Firma remontowo-budowlana wykonuje roboty ogólnobudowlane i specjalistyczne w zakresie budownictwa,które polegają na budowie (tzn. wznoszeniu obiektu budowlanego w określonym miejscu, odbudowie, rozbudowie i nadbudowie obiektu budowlanego) oraz obejmują prace polegające na przebudowie, remoncie, rozbiórce lub montażu obiektu budowlanego, włączając montaż budowli z elementów prefabrykowanych oraz konstrukcji o charakterze stałym lub tymczasowym.

Elektryk Berlin

2016-08-20 21:37:33

Firma Spad-B.A.U. - AusUmbau

Montaż instalacji elektrycznej w (mieszkaniach,domach,szkołach,restauracjach,hotelach)

Firma Spad-B.A.U. - AusUmbau
zatrudni na umowę-zlecenie samodzielnych elektryków z uprawnieniami oraz doświadczeniem powyżej czterech lat,do pracy w Berlinie.Zlecenia są wykonywane w rożnych miejscach mniej więcej w odległości do 100km.Praca zespołowa 2x po czterech pracowników,jedna osoba w grupie cztero osobowej musi znać język niemiecki tak by mogła się porozumieć w trakcie realizacji zlecenia.

Proszę o przesłanie swojego cv na wskazany adres mailowy bądź za pośrednictwem portalu nowysacz.naszemiasto.pl w razie pytań prosimy o telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.


Wymagania:

- własne narzędzia (bruzdownica,przedłużacz,wiertarka z udarem,wiertarka akumulatorowa,koronka do wycinania puszek,podręczne narzędzia elektryczne)
- własne auto+nawigacja
- własna działalność (polska bądź niemiecka)


Wynagrodzenie:

13€ - 15€ za godzinę pracy

SPAD-B.A.U. - AusUmbau
Amtsgerichtspl 1, 14057
Charlottenburg Berlin
Mail: spad.bau@yahoo.com
Mobil: 0049 15781459158Jesteś na profilu Spad Bau - stronie mieszkańca miasta Nowy Sącz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj