Spad Bau

avatarSpad Bau

Nowy Sącz
Firma remontowo-budowlana wykonuje roboty ogólnobudowlane i specjalistyczne w zakresie budownictwa,które polegają na budowie (tzn. wznoszeniu obiektu budowlanego w określonym miejscu, odbudowie, rozbudowie i nadbudowie obiektu budowlanego) oraz obejmują prace polegające na przebudowie, remoncie, rozbiórce lub montażu obiektu budowlanego, włączając montaż budowli z elementów prefabrykowanych oraz konstrukcji o charakterze stałym lub tymczasowym.

Elektryk Österreich (Austria)

2016-11-04 22:58:24

Firma Spad-B.A.U. - AusUmbau


Firma Spad-B.A.U. - AusUmbau zatrudni na umowę zlecenie sześciu samodzielnych elektryków do pracy na obiekcie w Österreich (Austria) Praca będzie polegała na zakładaniu nowej instalacji elektrycznej w nowo wybudowanym bloku mieszkalnym. Zlecona praca jest bezpośrednio od Inwestora.Głównym Inwestorem jest IMMO-BANK. Wynagrodzenie za wykonaną pracę zostanie wypłacone po pierwszym przepracowanym miesiącu na wskazany rachunek bankowy. Istnieje również możliwość wypłacenia po 14 dniach roboczych zaliczki dla pracownika na wskazany rachunek bankowy. Firma pomoże w znalezieniu zakwaterowania i w połowie pokryje jego koszta.

Wymagania:

- posiadanie własnych narzędzi elektrycznych niezbędnych do wykonywanej pracy (bruzdownica, przedłużacz, wiertarka z udarem, koronka do wycinania puszek, podręczne narzędzia elektryczne)
- doświadczenie minimum 4 lata
- posiadanie wszystkich ważnych uprawnień do wykonywanej pracy
- druk A1 z ZUS
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- własna działalność ( polska bądź niemiecka)

Wynagrodzenie:

12€ - 13€ za godzinę pracy

Proszę o przesłanie swojego CV na wskazany adres mailowy bądź za pośrednictwem portalu nowysacz.naszemiasto.pl W razie pytań prosimy o telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.


SPAD-B.A.U. - AusUmbau
Amtsgerichtspl 1,14057
Charlottenburg Berlin
Mail: spad.bau@yahoo.com
Mobil:0049 15781459158

Jesteś na profilu Spad Bau - stronie mieszkańca miasta Nowy Sącz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj