Spad Bau

avatarSpad Bau

Nowy Sącz
Firma remontowo-budowlana wykonuje roboty ogólnobudowlane i specjalistyczne w zakresie budownictwa,które polegają na budowie (tzn. wznoszeniu obiektu budowlanego w określonym miejscu, odbudowie, rozbudowie i nadbudowie obiektu budowlanego) oraz obejmują prace polegające na przebudowie, remoncie, rozbiórce lub montażu obiektu budowlanego, włączając montaż budowli z elementów prefabrykowanych oraz konstrukcji o charakterze stałym lub tymczasowym.

Inżynier Budownictwa

2016-08-18 22:16:45

Firma Spad-B.A.U. - AusUmbau

Aktualnie firma Spad-Bau poszukuje Kierownika Budowy do pracy w Niemczech Leipzig 04288.

Wymagania:
Doświadczony kierownik budowy ze znajomością przepisów Niemieckiego Prawa budowlanego,regulujących działalność budowlaną w rożnych jej aspektach.Firma wymaga kierunkowe wykształcenie,aktualne uprawnienia oraz pięcioletnie doświadczenie zawodowe.

Obowiązki:
Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa przez pracowników budowlanych,prowadzenie dziennika budowy w języku niemieckim,aktualizacji grafiku wykonania poszczególnych etapów budowy,nadzór nad zgodnością budowy z projektami,umiejetność egzekwowania zadań zleconych pracownikom,bardzo dobra znajomość języka Niemieckiego.


Obiekt:

Budynek biurowy 10-piętrowy do położenia 8000m2 sufitów z regipsu i (Amstronga) oraz kratki wentylacyjne
12,500m2 ścian z płyt kartonowo gipsowych,ściany o grubościach 100,125,150 zabudowy na geberyt oraz położenie akrylu.

Wynagrodzenie:

Piętnaście euro za godzinę pracy około 190 godzin miesięcznie plus opłacenie ze strony firmy kontenera(mieszkalnego) znajdującego się na budowie,proszę o wysłania swojego cv na wskazany adres mailowy, w razie pytań prosimy o telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.

Uprzejmie informujemy,że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
SPAD-B.A.U. - AusUmbau
Amtsgerichtspl 1, 14057
Charlottenburg Berlin
Mail: spad.bau@yahoo.com
Mobil: 0049 15781459158

Jesteś na profilu Spad Bau - stronie mieszkańca miasta Nowy Sącz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj