Spad Bau

avatarSpad Bau

Nowy Sącz
Firma remontowo-budowlana wykonuje roboty ogólnobudowlane i specjalistyczne w zakresie budownictwa,które polegają na budowie (tzn. wznoszeniu obiektu budowlanego w określonym miejscu, odbudowie, rozbudowie i nadbudowie obiektu budowlanego) oraz obejmują prace polegające na przebudowie, remoncie, rozbiórce lub montażu obiektu budowlanego, włączając montaż budowli z elementów prefabrykowanych oraz konstrukcji o charakterze stałym lub tymczasowym.

Inżynier Elektryk

2016-08-18 22:12:00

Firma Spad-B.A.U. - AusUmbau


Firma Spad-B.A.U. zatrudni inżyniera elektryka na umowę-zlecenie do pracy w Szwajcarii (Genewa) od dnia 05.09.2016 do dnia 30.09.2016.Praca nie będzie w jednym miejscu tylko w promieniu 300km wykonywana 5 dni w tygodniu po 8 godzin,miejsce pracy (domy,mieszkania).Firma nie pokrywa kosztów dojazdu do Szwajcarii,opłaca w całości zakwaterowanie pracownika i dojazd do miejsca pracy 80 centów za km.

Proszę o przesłanie swojego cv na wskazany adres mailowy bądź za pośrednictwem portalu nowysacz.naszemiasto.pl w razie pytań prosimy o telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.


Wymagania:

- własne narzędzia (bruzdownica,przedłużacz,wiertarka z udarem,wiertarka akumulatorowa,koronka do wycinania puszek)
- własne auto+nawigacja
- znajomość języka niemieckiego
- własna działalność (polska bądź niemiecka)

Wynagrodzenie:

- 4 tygodnie pracy (160 godzin) - 3500euroSPAD-B.A.U. - AusUmbau
Amtsgerichtspl 1, 14057
Charlottenburg Berlin
Mail: spad.bau@yahoo.com
Mobil: 0049 15781459158

Jesteś na profilu Spad Bau - stronie mieszkańca miasta Nowy Sącz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj