Spad Bau

avatarSpad Bau

Nowy Sącz
Firma remontowo-budowlana wykonuje roboty ogólnobudowlane i specjalistyczne w zakresie budownictwa,które polegają na budowie (tzn. wznoszeniu obiektu budowlanego w określonym miejscu, odbudowie, rozbudowie i nadbudowie obiektu budowlanego) oraz obejmują prace polegające na przebudowie, remoncie, rozbiórce lub montażu obiektu budowlanego, włączając montaż budowli z elementów prefabrykowanych oraz konstrukcji o charakterze stałym lub tymczasowym.

Malarz Budowlany Niemcy

2016-11-22 19:33:38

Firma Spad-B.A.U. - AusUmbau

Firma Spad-B.A.U. - AusUmbau zatrudni na umowę-zlecenie Malarzy Budowlanych do pracy w Niemczech.Firma pomoże w znalezieniu zakwaterowania ( Hotel ) i opłaci je w połowie.

Obowiązki:

- malowanie wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych (zarówno obiekty przemysłowe, biurowce, jak i domy prywatne)
- tapetowanie
- przygotowanie podłoża malarskiego:
prace szpachlarskie
prace tynkarskie
- malowanie obramowań okiennych

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe
- świadectwo czeladnicze w zawodzie malarza
- doświadczenie w pracy min 4 lata jako malarz
- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- referencje od poprzednich pracodawców - (mile widziane)
- czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane - kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)
- gotowość do podjęcia pracy na długi okres czasu w Niemczech

Wynagrodzenie:
13€ - 18€ za godzinę pracy

Proszę o przesłanie swojego CV na wskazany adres mailowy bądź za pośrednictwem portalu nowysacz.naszemiasto.pl W razie pytań prosimy o telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.SPAD-B.A.U. - AusUmbau
Amtsgerichtspl 1, 14057
Charlottenburg Berlin
Mail: spad.bau@yahoo.com
Mobil: 0049 15781459158

Jesteś na profilu Spad Bau - stronie mieszkańca miasta Nowy Sącz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj