Dodaj zdjęcie profilowe

avatarsklep

Nowy Sącz

Suknia z tiulem Elle

2017-02-21 08:34:13

Przepiękna długa, suknia tylko na szczególne okazje. Suknia ta doda smukłości każdej sylwetce. Model wyjątkowy- niezwykle prosty a zarazem bardzo dziewczęcy i romantyczny. Całość w odcieniu delikatnie przełamanej bieli.
Góra wykonana z nieprzeźroczystej tkaniny z delikatną warstwą tiulu. Dół tworzą trzy warstwy: nieprzezierna i dwie warstwy tiulu delikatnie marszczonego przy paseczku. Paseczek to dwa rzędy "trójwymiarowych" kwiatuszków ze srebrnymi środkami- jedyna, subtelna ozdoba tej niezwykle prostej kreacji. Tiul z którego została uszyta nie gniecie się!
Z tyłu sukieneczka ma długi suwak oraz wiązana jest tiulową szarfą na piękną kokardę, dzięki czemu może być doskonale dopasowana w talii.
Dostępna w rozmiarach: 140, 146, 152
Zapraszamy!
dmdmoda

Jesteś na profilu sklep - stronie mieszkańca miasta Nowy Sącz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj