Dodaj zdjęcie profilowe

avatardagmara.klebek

Nowy Sącz

Too Black Project w Nowym Sączu

2014-12-09 10:42:47

12 grudnia (piątek) o 19:00 w La Rocca Music Cafe przy ul. Szwedzkiej 3 krakowski zespół Too Black Project zagra swój kolejny koncert. Od początku istnienia grupa tworzy własne kompozycje tak, aby nie poddać się konkretnemu kierunkowi tworzenia.
W dźwiękach, które słychać na koncertach znaleźć można rock, jazz, funk, rock progresywny czy fusion. Do jednego
z ważniejszych osiągnięć zespołu należy zaliczyć wygranie Grand Prix festiwalu Rock Session w Krośnie. Too Black Project rozwija swoją działalność koncertową. Z pasji do tworzenia muzyki live wyrasta autorska inicjatywa zespołu – Live Music Experience, w której biorą udział zapraszane grupy muzyczne. Obecnie w skład Too Black Project wchodzą: Daniel Lizoń (wokal), Marcin Bacia (gitara), Marek Marchewicz (bas), Krzysiek Gibas (bębny).

Jesteś na profilu dagmara.klebek - stronie mieszkańca miasta Nowy Sącz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj