Dodaj zdjęcie profilowe

avatarbbeatak

Nowy Sącz

Uczniowie z Koniuszowej w akcji „Zostań Świętym Mikołajem”

2017-12-05 22:55:06

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. gen. Franciszka Gągora w Koniuszowej po raz kolejny okazali serce innym i włączyli się w akcję „Zostań Świętym Mikołajem” pod egidą Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach i Senatora RP Stanisława Koguta.
Członkowie działającego w szkole pod opieką pani Beaty Kawik Samorządu Uczniowskiego zaangażowali się w pozyskanie prezentów dla dzieci najbardziej potrzebujących, aby i do nich zawitał najprawdziwszy św. Mikołaj ze świątecznymi prezentami. W szkole w Koniuszowej w akcję włączyły się zarówno najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego, jak i starsi uczniowie ze szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych. Zebrane rzeczy (m. in. maskotki, artykuły szkolne, książki, puzzle, zabawki, słodycze) zostaną wykorzystane do przygotowania paczek mikołajkowych dla dzieci z regionu powiatów: gorlickiego, nowosądeckiego, limanowskiego.
Takie akcje są bardzo potrzebne, bowiem uświadamiają uczniom od najmłodszych lat, że niewielkim wysiłkiem mogą przyczynić się do szczęścia innych.

Jesteś na profilu bbeatak - stronie mieszkańca miasta Nowy Sącz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj