Regulamin konkursu 'Wygraj bilety do Kina 5D Extreme'

Redakcja
Regulamin z dnia 1 grudnia 2011 r. konkursu „Wygraj bilety do Kina 5D Extreme - konkursu e-mailowego prowadzonego na łamach serwisu nowysacz.naszemiasto.pl

I. Postanowienia ogólne.

§ 1. Konkurs będzie prowadzony w serwisie "nowysacz.naszemiasto.pl", zarządzanym przez Organizatora Konkursu. Organizatorem Konkursu jest POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 41, poczta 02 – 672 Warszawa; Oddział Prasa Krakowska w Krakowie, al. Pokoju 3, poczta 31-548 Kraków, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408, o kapitale zakładowym w wysokości 41 503 000,00 zł; NIP 522-01-03-609, REGON 012047699-00086, zwana dalej Organizatorem.

§ 2. Partnerem Konkursu jest Kino 5D Extreme, ul. Prażmowskiego 11, 33-300 Nowy Sącz

§ 3. Konkurs prowadzony jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

§ 4. Konkurs rozpoczyna się w każdy piątek danego tygodnia o godzinie 10.00 przed południem i kończy w piątek następnego tygodnia o godzinie 8.00 rano. Jeżeli w danym tygodniu piątek jest dniem ustawowo wolnym od pracy, to Konkurs rozpoczęty w poprzednim tygodniu kończy się w czwartek poprzedzający piątek wolny od pracy o godzinie 8.00 rano i również w ten czwartek o godzinie 10.00 rozpoczyna się kolejny Konkurs. Jeżeli w danym tygodniu również czwartek byłby dniem ustawowo wolnym od pracy, regulację określoną w zdaniu poprzednim stosuje się odpowiednio.
§ 5. Organizator oświadcza, że Konkurs, którego dotyczy niniejszy regulamin, nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada
2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 09.201.1540 ze zm.).

§ 6. Wydającym nagrody w rozumieniu prawa podatkowego jest Partner Konkursu.

§ 7. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz innych firm współpracujących przy organizacji i przeprowadzeniu konkursu ani członkowie najbliższej rodziny pracowników tych podmiotów. Przez członków najbliższej rodziny rozumie się wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, małżonków rodzeństwa, rodziców małżonków, kuzynów i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

§ 8. Wysłanie wiadomości e-mail w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Polskapresse Sp. z o.o. Oddział Prasa Krakowska w Krakowie, al. Pokoju 3, 31-548 Kraków, pełniącą funkcję Administratora danych osobowych w związku z Konkursem, danych osobowych uczestnika konkursu do celów związanych z przeprowadzeniem konkursu oraz wydaniem nagrody, a także celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o. oraz w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych. Każdy uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w Konkursie uczestnik wyraża nadto zgodę na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail lub numery telefonów, informacji handlowej od Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych zasadach.

II. Zasady konkursu.

§ 9. Uczestnikiem Konkursu, na warunkach określonych w regulaminie, może być każda osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

§ 10. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania zasad określonych w regulaminie, jak również potwierdza, że spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

§11. W każdy piątek w serwisie "nowysacz.naszemiasto.pl" publikowane jest pytanie konkursowe. Uczestnicy mogą udzielić odpowiedzi najpóźniej do następnego piątku do godziny 07.59, wysyłając wiadomość e-mail na adres nowysacz@naszemiasto.pl. W tytule e-maila winno znaleźć się wyrażenie „kino 5D Nowy Sącz”. W treści e-maila, oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, uczestnik winien podać swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

§ 12. W każdej edycji Konkursu będzie zamieszczona informacja o ilości nagród oraz skrócona prezentacja zasad Konkursu.

§ 13. Każdy uczestnik może wysłać dowolną ilość e-maili.

§ 14. Nagrodą w Konkursie są dwa bilety do kina 5D na dowolny seans filmowy w kinie Kino 5D Extreme odbywający się w tygodniu następującym po rozstrzygnięciu Konkursu w dniach od poniedziałku do czwartku, z wyłączeniem seansów filmowych wyłączonych z Konkursu przez dystrybutorów filmów. Nagrodę wygrywa uczestnik, którego odpowiedź zostanie wyłoniona przez Organizatora jako najciekawsza i najbardziej oryginalna, niezwłocznie po zakończeniu danej edycji Konkursu. Z posiedzenia Jury Konkursowego sporządza się protokół.

§ 15. Do zwycięzcy, w piątek bezpośrednio po zakończeniu danej edycji Konkursu, do godziny 10.00 zostanie wysłana wiadomość drogą e-mailową, w której znajdzie się informacja o wygranej oraz sposobie i terminie jej odbioru.

§ 16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru lub nieodebranie nagrody w ciągu 5 dni od dnia ogłoszenia wyników, z przyczyn leżących po stronie zwycięzcy. W takim przypadku zwycięzca traci prawo do nagrody, która pozostaje własnością Partnera Konkursu.

III. Postępowanie reklamacyjne.

§ 17. Reklamacje mogą być zgłaszane w terminie 7 dni od dnia wydania nagród. Reklamacje złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Decyduje data doręczenia reklamacji na adres Organizatora przy al. Pokoju 3 w Krakowie.

§ 18. Rozpatrzeniu podlegają wyłącznie reklamacje zgłoszone w formie pisemnej (przesłane listem poleconym) na adres Organizatora z dopiskiem " reklamacja". Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko, dokładny adres uczestnika oraz powód i opis reklamacji.

§ 19. Rozpatrywanie reklamacji trwa 14 dni, włączając w to zawiadomienie uczestnika o wyniku reklamacji (decyduje data stempla pocztowego). Po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń w sądzie właściwym ze względu na siedzibę Organizatora.

IV. Postanowienia końcowe.

§ 20. Ilekroć w niniejszym regulaminie jest mowa o przysłaniu e-maila Organizatorowi, należy przez to rozumieć wpływ e-maila na skrzynkę e-mailową Organizatora. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działania osób trzecich, w tym administratorów sieci internetowych.

§ 21. Wszystkie nieprzyznane podczas konkursu nagrody pozostają własnością Partnera Konkursu.

§ 22. Niniejszy regulamin zostanie udostępniony uczestnikom konkursu do wglądu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.nowysacz.naszemiasto.pl.

§ 23. W sprawach nie u normowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Regulaminu Ogólnego Konkursu dla konkursów i plebiscytów organizowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.

§ 24. Wszelkie spory związane z Konkursami, których dotyczy niniejszy Regulamin rozpoznawane będą przez sąd właściwy dla siedziby Organizatora w Krakowie.

§ 25. Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 grudnia 2011 r.

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3