Sądecka kajakarka, olimpijka Klaudia Zwolińska pokazała samochód [Zdjęcia]

Remigiusz Szurek
Archiwum Klaudia Zwolińska Facebook
Klaudia Zwolińska, sądecka kajakarka górska reprezentująca Start Nowy Sącz, jedna z czołowych zawodniczek w naszym kraju, która na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w finale w rywalizacji K1 w kajakarstwie górskim wywalczyła bardzo dobre piąte miejsce, kilka dni temu zamieściła na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z samochodem.

Wybór Klaudii Zwolińskiej padł na Opla Astrę piątej generacji produkowanego w latach 2015–2021. Ceny tych samochodów, w zależności od rocznika i wyposażenia, wahają się od 40 do nawet 80 tysięcy złotych.

„Prosto z Tokio do Krakowa! Dziękujemy za okazane zaufanie i wybór samochodu w naszej wypożyczalni samochodów. Życzymy wielu sukcesów w sporcie naszej Olimpijce” – napisano na stronie firmy wynajmującej samochody.

„Dziękuje za wsparcie! Od razu milej się jeździ na treningi szlifować formę” – odpisała nasza kajakarka.

22–letnia Klaudia Zwolińska, która w przeszłości zdobywała medale w kategorii juniorek i młodzieżowej, w tym roku zwyciężyła choćby w seniorskich zawodach Pucharu Świata w Pradze. Sądeczanka świetnie spisała się również na sierpniowych 73. Mistrzostwach Polski w kajakarstwie górskim rozgrywanych w Krakowie. Wywalczyła na nich trzy złote medale i jeden srebrny.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani