Siatkarze SKPS Dunajec gromią rywali

Jerzy Cebula
W drugiej kolejce IV ligi siatkarze Dunajca rozgromili drużynę Aktywni Łopuszna 3-0. Tylko w jednym secie ambitnie grający gospodarze zdołali zdobyć 10 punktów.

Aktywni Łopuszna - SKPS Dunajec MIKA 0-3 (9-25, 11-25,6-25)
SKPS Dunajec: Ciuła R, Szabla, Basta, Kowalik, Ogorzały , Mrozowski., Zabrzewski (L),oraz Gruca, Salamon, Zaręba, Cichy, Bodziony
Trener SKPS Dunajec Nowy Sącz który w tym spotkaniu dał pograć wszystkim swoim zawodnikom był zadowolony po spotkaniu: - Cieszy, wygrana i to, że moi zawodnicy nie zlekceważyli rywali, mimo iż trafiliśmy tym razem na słabszego przeciwnika. Zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Nie wpadamy po tym meczu w huraoptymizm i na treningach kontynuujemy naszą ciężka pracę by gra wyglądała jeszcze lepiej.
Także bez problemów ze swoimi rywalami wygrali kadeci SKPS Dunajec. Po dwóch bardzo wysoko wygranych setach trener Dunajca Łukasz Mężyk dokonał kilku zmian i w trzecim drużyna z Tarnowa zdobyła 21 punktów.
- Mimo pewnego zwycięstwa jesteśmy trochę źli na siebie za to co pokazaliśmy w trzecim secie. Nasza postawa spowodowana była spadkiem koncentracji. Wiemy, że z lepszymi rywalami taka sytuacja nie może mieć miejsca – podsumował spotkanie kapitan sądeckich kadetów Bartosz Ciuła.
SKPS Dunajec – Iskierka Tarnów 3-0 (25-12, 25-14, 25-21)
SKPS Dunajec: Zaręba, Cichy, Dylowicz, Ciuła, Grzegorzek, Wasilewski, Luberda (L) oraz Wolak, Góra, Trybuch, Potoniec, Chmielowski.
Już w najbliższą sobotę 22.11 w hali MOSiR przy ulicy na Rurach 16 o godzinie 19 seniorzy Dunajca zagrają z drużyna Orła Ciężkowice.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0