Taekwondo WTF

Dariusz GRZYB
W pierwszej edycji Pucharu Polski juniorów i seniorów w Olsztynie wystartowało blisko 170 zawodników i zawodniczek z 17 klubów. Dla Arcusa Krynica wysokie 3 miejsca zajęli: Monika Skalniak, Karolina Sudo, Hubert ...

W pierwszej edycji Pucharu Polski juniorów i seniorów w Olsztynie wystartowało blisko 170 zawodników i zawodniczek z 17 klubów. Dla Arcusa Krynica wysokie 3 miejsca zajęli: Monika Skalniak, Karolina Sudo, Hubert Michalak.

Zabrakło na podium Iwony Kosiorek, która przebywa w Zakopanem na zgrupowaniu kadry kraju. Brązowy krążek zdobył w najcięższej kategorii wagowej trener UKS Tiger Jordanów Mariusz Skwirut.

W zawodach nie uczestniczyli sportowcy MKS Limanowa. Przygotowują się w kategorii juniorów młodszych do startu w eliminacjach OOM.

W eliminacjach tych wystartuje 16 zawodników z Limanowej prowadzonych przez Jana Kubatka oraz 6 sportowców z UKS Tiger Jordanów - prowadzonych przez
A. Skwiruta i 4 z UKS Astra trenowanych przez Jarosława Jarząba i Bartłomieja Cabalę. Finały OOM odbędą się pod koniec kwietnia w Zielonej Górze.