Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu golubsko-dobrzyńskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4
PKW opublikowała oficjalne wyniki głosowania do rady powiatu golubsko-dobrzyńskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4. Jak głosowano w Twoim regionie? Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje.
Wyniki wyborów do rady powiatu golubsko-dobrzyńskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GUTMAŃSKI Mieczysław: pozycja 1 : 3,56% (979 głosów)
- CHMIELEWSKA-GHARGHARI Danuta: pozycja 2 : 3,56% (979 głosów)
- SIEMIENIK Anna: pozycja 3 : 3,56% (979 głosów)
- KLONEK Stefan: pozycja 4 : 3,56% (979 głosów)
- KORDOWSKA Karolina Ewa: pozycja 5 : 3,56% (979 głosów)
- WARLIKOWSKI Paweł: pozycja 6 : 3,56% (979 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MIROWSKI Roman: pozycja 1 : 1,34% (367 głosów)
- IGLEWSKA-JEKA Ewelina Anna: pozycja 2 : 1,34% (367 głosów)
- RUTKOWSKI Krzysztof Sebastian: pozycja 3 : 1,34% (367 głosów)
- LEDWOCHOWSKA Aleksandra: pozycja 4 : 1,34% (367 głosów)
- BLONKOWSKI Zbigniew Stefan: pozycja 5 : 1,34% (367 głosów)
- KAZANIECKA Agnieszka: pozycja 6 : 1,34% (367 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- BORKOWICZ Stefan Stanisław: pozycja 1 : 1,48% (407 głosów)
- METEL Joanna Anita: pozycja 2 : 1,48% (407 głosów)
- SMUŻYŃSKA Iwona: pozycja 3 : 1,48% (407 głosów)
- PIETRUSZYŃSKI Marian: pozycja 4 : 1,48% (407 głosów)
- WYBORSKA Mariola: pozycja 5 : 1,48% (407 głosów)
- BEYGER Marek Ryszard: pozycja 6 : 1,48% (407 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- TASARZ Roman Stefan: pozycja 1 : 2,18% (598 głosów)
- KUCIŃSKA Agnieszka: pozycja 2 : 2,18% (598 głosów)
- MILARSKI Stanisław: pozycja 3 : 2,18% (598 głosów)
- WITULSKA Anna: pozycja 4 : 2,18% (598 głosów)
- DANKOWSKI Artur: pozycja 5 : 2,18% (598 głosów)
- MOTYCKA Katarzyna: pozycja 6 : 2,18% (598 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO:
- PIOTROWICZ Michał: pozycja 1 : 2,15% (592 głosów)
- MEREDYK-CHLEBOWSKA Beata Barbara: pozycja 2 : 2,15% (592 głosów)
- FLOERKE Piotr: pozycja 3 : 2,15% (592 głosów)
- KUKIELSKA Katarzyna: pozycja 4 : 2,15% (592 głosów)
- STOKOWSKA Justyna Magdalena: pozycja 5 : 2,15% (592 głosów)
- DĄBROWSKI Andrzej: pozycja 6 : 2,15% (592 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT:
- MALECKA Danuta: pozycja 1 : 2,92% (803 głosów)
- ŻOCHOWSKI Sławomir Adam: pozycja 2 : 2,92% (803 głosów)
- POMIANKIEWICZ Katarzyna: pozycja 3 : 2,92% (803 głosów)
- KUC Jarosław Sebastian: pozycja 4 : 2,92% (803 głosów)
- ZIELIŃSKA Dorota Barbara: pozycja 5 : 2,92% (803 głosów)
- CHOJAK Tomasz: pozycja 6 : 2,92% (803 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD:
- KWIATKOWSKI Wojciech Andrzej: pozycja 1 : 2,22% (609 głosów)
- GRZYWIŃSKA Hanna Katarzyna: pozycja 2 : 2,22% (609 głosów)
- BRZOSTOWSKA Grażyna: pozycja 3 : 2,22% (609 głosów)
- MATYJASIK Agnieszka Hanna: pozycja 4 : 2,22% (609 głosów)
- JASIŃSKI Tomasz Jerzy: pozycja 5 : 2,22% (609 głosów)
- PARADZIŃSKI Zdzisław: pozycja 6 : 2,22% (609 głosów)
KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA:
- OŚKA Krzysztof: pozycja 1 : 0,82% (225 głosów)
- DEC Weronika Barbara: pozycja 2 : 0,82% (225 głosów)
- PIECZKA Krzysztof: pozycja 3 : 0,82% (225 głosów)
- CIEŚLAK Anna: pozycja 4 : 0,82% (225 głosów)
- PAPROCKI Tomasz: pozycja 5 : 0,82% (225 głosów)
- KANTORSKA Marlena Alina: pozycja 6 : 0,82% (225 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu golubsko-dobrzyńskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WARNEL Zbigniew Dariusz: pozycja 1 : 2,34% (519 głosów)
- ORNOWSKA Arleta Maria: pozycja 2 : 2,34% (519 głosów)
- KLEJNOWSKI Zbigniew: pozycja 3 : 2,34% (519 głosów)
- DĘBICKA Danuta: pozycja 4 : 2,34% (519 głosów)
- WOWER Paweł: pozycja 5 : 2,34% (519 głosów)
- RUMIŃSKA Iwona: pozycja 6 : 2,34% (519 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- WRZESIŃSKI Marian Mieczysław: pozycja 1 : 2,42% (536 głosów)
- PODRAZA Bernadeta: pozycja 2 : 2,42% (536 głosów)
- ROMANOWSKA Maria Bożena: pozycja 3 : 2,42% (536 głosów)
- WILMANOWICZ Rafał Adam: pozycja 4 : 2,42% (536 głosów)
- WOJCIECHOWSKA Joanna: pozycja 5 : 2,42% (536 głosów)
- SIPAK Sebastian Stanisław: pozycja 6 : 2,42% (536 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- MELERSKA Anna Maria: pozycja 1 : 1,15% (256 głosów)
- KOZERSKI Jacek Zygmunt: pozycja 2 : 1,15% (256 głosów)
- STASIŃSKI Andrzej: pozycja 3 : 1,15% (256 głosów)
- LEWANDOWSKA Kinga Żaklina: pozycja 4 : 1,15% (256 głosów)
- SIARNIK Jolanta: pozycja 5 : 1,15% (256 głosów)
- WRÓBLEWSKI Jarosław: pozycja 6 : 1,15% (256 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- OŚKA Małgorzata: pozycja 1 : 1,37% (303 głosów)
- SŁAWKOWSKI Paweł Dariusz: pozycja 2 : 1,37% (303 głosów)
- JĘDRASZEK Agnieszka Sylwia: pozycja 3 : 1,37% (303 głosów)
- KLUGOWSKI Tomasz: pozycja 4 : 1,37% (303 głosów)
- DANKOWSKA Zuzanna: pozycja 5 : 1,37% (303 głosów)
- ROGALSKI Adam Sylwester: pozycja 6 : 1,37% (303 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO:
- KOPACZEWSKA Róża: pozycja 1 : 0,94% (209 głosów)
- PIOTROWICZ Artur: pozycja 2 : 0,94% (209 głosów)
- BRZÓSKA Małgorzata: pozycja 3 : 0,94% (209 głosów)
- DĄBROWSKI Artur: pozycja 4 : 0,94% (209 głosów)
- GUTMAŃSKA Anna: pozycja 5 : 0,94% (209 głosów)
- SIPAK Piotr Paweł: pozycja 6 : 0,94% (209 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT:
- JARMUŁA Barbara Jadwiga: pozycja 1 : 3,78% (838 głosów)
- ŁABĘDZKI Dawid: pozycja 2 : 3,78% (838 głosów)
- MALON Agnieszka: pozycja 3 : 3,78% (838 głosów)
- WRÓBLEWSKI Wojciech: pozycja 4 : 3,78% (838 głosów)
- SŁAWIŃSKA-STOGOWSKA Dominika: pozycja 5 : 3,78% (838 głosów)
- SADAKIEWSKI Tomasz Kazimierz: pozycja 6 : 3,78% (838 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD:
- SZRETER Filip: pozycja 1 : 2,24% (497 głosów)
- GURTOWSKI Janusz: pozycja 2 : 2,24% (497 głosów)
- JANKOWSKA Lidia Anna: pozycja 3 : 2,24% (497 głosów)
- RADZIMSKA Karina Paulina: pozycja 4 : 2,24% (497 głosów)
- WOJCIECHOWSKA Anna Monika: pozycja 5 : 2,24% (497 głosów)
- CYBULSKI Janusz Jacek: pozycja 6 : 2,24% (497 głosów)
KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA:
- JANKOWSKI Szymon: pozycja 1 : 2,42% (537 głosów)
- MIERZEJEWSKA Grażyna: pozycja 2 : 2,42% (537 głosów)
- PANTER Zbigniew Tomasz: pozycja 3 : 2,42% (537 głosów)
- WITKOWSKA Anna: pozycja 4 : 2,42% (537 głosów)
- GUTMAŃSKA Małgorzata: pozycja 5 : 2,42% (537 głosów)
- LICZNERSKI Paweł: pozycja 6 : 2,42% (537 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu golubsko-dobrzyńskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ADAMIAK Wojciech: pozycja 1 : 2,2% (1 044 głosów)
- PIĄTKOWSKA Karolina: pozycja 2 : 2,2% (1 044 głosów)
- MISIEK Joanna: pozycja 3 : 2,2% (1 044 głosów)
- DĘBOWSKI Jerzy Stanisław: pozycja 4 : 2,2% (1 044 głosów)
- BALIŃSKI Szymon: pozycja 5 : 2,2% (1 044 głosów)
- KUBACKA Bernadeta Helena: pozycja 6 : 2,2% (1 044 głosów)
- SZYMAŃSKI Tomasz Bogdan: pozycja 7 : 2,2% (1 044 głosów)
- ŻABIŃSKA Aneta: pozycja 8 : 2,2% (1 044 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- GRABOWSKI Andrzej Antoni: pozycja 1 : 2% (948 głosów)
- JURKIEWICZ Dorota Ewa: pozycja 2 : 2% (948 głosów)
- ZWOLIŃSKI Tomasz Marek: pozycja 3 : 2% (948 głosów)
- WIŚNIEWSKA Maria Anna: pozycja 4 : 2% (948 głosów)
- KUŹMIŃSKI Jan: pozycja 5 : 2% (948 głosów)
- RACHUBIŃSKA Marzena Ewa: pozycja 6 : 2% (948 głosów)
- BIELECKI Marek: pozycja 7 : 2% (948 głosów)
- ZAKRZEWSKI Michał Jan: pozycja 8 : 2% (948 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- SZYDŁOWSKA Elżbieta Ewa: pozycja 1 : 0,3% (141 głosów)
- WOLNIAK Michał: pozycja 2 : 0,3% (141 głosów)
- DZWONKOWSKA Marzena: pozycja 3 : 0,3% (141 głosów)
- SZABLEWSKI Kamil Wiesław: pozycja 4 : 0,3% (141 głosów)
- TUSZYŃSKA Elżbieta: pozycja 5 : 0,3% (141 głosów)
- WOJTACKA Bożena: pozycja 6 : 0,3% (141 głosów)
- SIEMIĄTKOWSKI Andrzej: pozycja 7 : 0,3% (141 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- BOLUK-SOBOLEWSKI Jacek Jerzy: pozycja 1 : 1,95% (924 głosów)
- KUCIAK-OLSZEWSKA Elżbieta: pozycja 2 : 1,95% (924 głosów)
- CZYNSZAK Krzysztof: pozycja 3 : 1,95% (924 głosów)
- KORDAS Oliwia Nina: pozycja 4 : 1,95% (924 głosów)
- TUSZYŃSKI Mikołaj: pozycja 5 : 1,95% (924 głosów)
- SUTKOWSKI Marek Stanisław: pozycja 6 : 1,95% (924 głosów)
- WIŚNIEWSKA-STASZAK Maria Jolanta: pozycja 7 : 1,95% (924 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO:
- KAWULA Małgorzata: pozycja 1 : 0,45% (214 głosów)
- KURKOWSKI Piotr: pozycja 2 : 0,45% (214 głosów)
- ONAK Monika Beata: pozycja 3 : 0,45% (214 głosów)
- MAJEWSKI Sylwester Adrian: pozycja 4 : 0,45% (214 głosów)
- FYDRYSZEWSKA Marika Anna: pozycja 5 : 0,45% (214 głosów)
- BARTOSZYŃSKA Milena Marzena: pozycja 6 : 0,45% (214 głosów)
- CHEŁMIŃSKI Arkadiusz: pozycja 7 : 0,45% (214 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT:
- RATYŃSKI Roman Piotr: pozycja 1 : 2,87% (1 364 głosów)
- GUTOWSKI Franciszek: pozycja 2 : 2,87% (1 364 głosów)
- BELZYT Hanna: pozycja 3 : 2,87% (1 364 głosów)
- PAWLIK-ŚLIWA Marta: pozycja 4 : 2,87% (1 364 głosów)
- KRYCH Marian Jan: pozycja 5 : 2,87% (1 364 głosów)
- ŻAK Małgorzata Anna: pozycja 6 : 2,87% (1 364 głosów)
- LIPIŃSKA Marta Małgorzata: pozycja 7 : 2,87% (1 364 głosów)
- WASILEWSKI Łukasz: pozycja 8 : 2,87% (1 364 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD:
- MOLENDOWSKI Jarosław Tomasz: pozycja 1 : 2,12% (1 008 głosów)
- MAJEWSKI Karol Maciej: pozycja 2 : 2,12% (1 008 głosów)
- FALUTA-KASZUBOWSKA Renata Katarzyna: pozycja 3 : 2,12% (1 008 głosów)
- WARDZIŃSKI Robert: pozycja 4 : 2,12% (1 008 głosów)
- ZARĘBSKA Agnieszka: pozycja 5 : 2,12% (1 008 głosów)
- KOŁODZIEJ Eryk Paweł: pozycja 6 : 2,12% (1 008 głosów)
- LIS Agnieszka: pozycja 7 : 2,12% (1 008 głosów)
- SZCZERBICKA Aneta Zofia: pozycja 8 : 2,12% (1 008 głosów)
KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA:
- SKORSKI Patryk Wojciech: pozycja 1 : 0,95% (450 głosów)
- DULCZEWSKA Marzena Małgorzata: pozycja 2 : 0,95% (450 głosów)
- ARBART Adam Rafał: pozycja 3 : 0,95% (450 głosów)
- MATCZAK Wioleta: pozycja 4 : 0,95% (450 głosów)
- BECK-WILCZEWSKA Agnieszka: pozycja 5 : 0,95% (450 głosów)
- RUDEWICZ Przemysław: pozycja 6 : 0,95% (450 głosów)
- SKONIECZNA Iwona Elżbieta: pozycja 7 : 0,95% (450 głosów)
- PTASZYŃSKI Kamil: pozycja 8 : 0,95% (450 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu golubsko-dobrzyńskiego z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MŁODZIANKIEWICZ Wiesław Stanisław: pozycja 1 : 3,37% (568 głosów)
- WYBORSKA Alicja: pozycja 2 : 3,37% (568 głosów)
- KLONOWSKI Dawid: pozycja 3 : 3,37% (568 głosów)
- OSMAŃSKA Marlena Katarzyna: pozycja 4 : 3,37% (568 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- FOKSIŃSKI Jacek Rafał: pozycja 1 : 3,62% (610 głosów)
- IWAN-ŁĘGOWSKA Marta Aneta: pozycja 2 : 3,62% (610 głosów)
- CZERWIŃSKA Alina: pozycja 3 : 3,62% (610 głosów)
- MASZKIEWICZ Wojciech Stanisław: pozycja 4 : 3,62% (610 głosów)
- SKONIECZNY Piotr: pozycja 5 : 3,62% (610 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- BRZOSKOWSKA Danuta Wioletta: pozycja 1 : 2,57% (432 głosów)
- SZLEJER Sławomir Jarosław: pozycja 2 : 2,57% (432 głosów)
- CHMIELEWSKA Agnieszka: pozycja 3 : 2,57% (432 głosów)
- RYKACZEWSKI Dariusz: pozycja 4 : 2,57% (432 głosów)
- SERAFIN Joanna: pozycja 5 : 2,57% (432 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- DĄBROWSKI Lech: pozycja 1 : 0,58% (98 głosów)
- PANKOWSKI Janusz: pozycja 2 : 0,58% (98 głosów)
- TASARZ Lidia Katarzyna: pozycja 3 : 0,58% (98 głosów)
- JĘDRZEJEWSKI Paweł: pozycja 4 : 0,58% (98 głosów)
- SZOSTEK Daniela: pozycja 5 : 0,58% (98 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO:
- JACHOWSKA Daria: pozycja 1 : 0,58% (98 głosów)
- GÓRECKI Mariusz: pozycja 2 : 0,58% (98 głosów)
- CZARNECKI Kacper Jakub: pozycja 3 : 0,58% (98 głosów)
- GÓRTOWSKI Radosław: pozycja 4 : 0,58% (98 głosów)
- WITKOWSKA Aldona: pozycja 5 : 0,58% (98 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT:
- SMOLIŃSKI Tomasz: pozycja 1 : 4,15% (698 głosów)
- PIETRZAK Marzena: pozycja 2 : 4,15% (698 głosów)
- KALINOWSKA-LEWIN Anna: pozycja 3 : 4,15% (698 głosów)
- DĘBOWSKI Krystian Dawid: pozycja 4 : 4,15% (698 głosów)
- BARTEL Mateusz Janusz: pozycja 5 : 4,15% (698 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD:
- ROŻEK Sławomir: pozycja 1 : 4,97% (837 głosów)
- SZYJKOWSKA Marzena Beata: pozycja 2 : 4,97% (837 głosów)
- PIOTROWSKA Teresa: pozycja 3 : 4,97% (837 głosów)
- GOŁĘBIEWSKI Sławomir: pozycja 4 : 4,97% (837 głosów)
- SZAŁWIŃSKA Aleksandra: pozycja 5 : 4,97% (837 głosów)
KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA:
- TRZPIOT Artur: pozycja 1 : 0,83% (139 głosów)
- WESOŁOWSKA Małgorzata: pozycja 2 : 0,83% (139 głosów)
- BALIŃSKI Kamil Jan: pozycja 3 : 0,83% (139 głosów)
- FEDORYSZYN Katarzyna: pozycja 4 : 0,83% (139 głosów)
- JANKOWSKI Adrian: pozycja 5 : 0,83% (139 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Jakie są zadania rady powiatu?
Rada powiatu jest organem stanowiącym i kontrolnym samorządu terytorialnego. Radni są wybierani w wyborach samorządowych. Organem nadzorującym jest wojewoda. Rozpatruje on skargi na działania i kontroluje działalność rady powiatu.
Rada powiatu posiada swoje określone zadania. Są to m.in:
- uchwalanie budżetu powiatu,
- stanowienie aktów prawa miejscowego,
- wybór i odwołanie zarządu powiatu,
- ustalenie wynagrodzenia przewodniczącego zarządu powiatu,
- ustalanie kierunków działania zarządu powiatu,
- rozpatrywanie sprawozdań z działalności zarządu,
- rozpatrywanie raportu o stanie powiatu.
Może Cię zainteresować
Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?